Gizlilik Politikası

İçerik

Bu sayfada oluşturulan içeriklerin tamamı "Severek Yaşa" platformuna aittir. Yasal izin olmaksızın hiçbir bilgi bir başka ortama kopyalanamaz, bir başka ortamda yayınlanamaz. 

"Severek Yaşa" platformu, okuyucularını bilgilendirmeye yönelik özgün içerikler yayınlamaktadır. Sağlıkla ilgili içeriklerin hiçbiri tıp doktoru yönlendirmesi niteliğinde değildir. Platformun temel varoluş amacı, topluma çeşitli konularda katkılarda bulunmaktır. 

Gizlilik

Siz değerli "Severek Yaşa" okuyucularının gönderileri, soruları ve yorumları hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. 

Bütün web siteleri kullanıcıları hakkında IP, tarayıcı, site giriş zamanları gibi veriler tutarlar. Ancak bunların hiç biri ziyaretçileri belirli kişiler kategorisine almamaktadır. Bu bilgiler yalnızca rutin bakımlar için kullanılmaktadır. 

Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, kullanıcıların web sitemize yaptığı önceki ziyaretlere dayalı olarak reklam yayınlamak üzere çerezleri kullanmaktadır. Bu sağlayıcılar sizin eğilimlerinizi izleyerek sizlere özel reklamlar sunmak için IP, tarayıcı vb. bilgilerinizi tutarlar.

Bu sitede Google Adsense ya da diğer üçüncü şahısların reklamları yer alabilir.


Dileyen ziyaretçilerimiz Google Reklam Ayarlarını ziyaret ederek ilgi alanına dayalı reklamcılık için DoubleClick çerezi kullanımını devre dışı bırakabilir.

İletişim

Gizlilik politikası hakkında merak ettiklerinizi severekyasayin@gmail.com adresinden ya da iletişim formundan sorabilirsiniz. 

Yorumlar

  1. Ben size mektup yazamıyorum.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba bu formdan bize yazabilirsiniz. http://goo.gl/forms/n7TlBWwEAQ

      Sil

Yorum Gönder